یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳
موسسه جهاد توسعه

یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳

یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳

روند احداث شهرهای مولد کشاورزی سرعت گرفت

با تخصیص اراضی شهر مولد دلیران در استان بوشهر و اختصاص ۲۰۰میلیارد تومان بودجه ،ساخت شهرهای سه گانه مولد کشاورزی(شیلاتی) سرعت گرفت. محمدهادی حاج‌محمد مدیرعامل مؤسسه جهاد توسعه ، در جلسه شورای معاونین وزارت

با تخصیص اراضی شهر مولد دلیران در استان بوشهر و اختصاص ۲۰۰میلیارد تومان بودجه ،ساخت شهرهای سه گانه مولد کشاورزی(شیلاتی) سرعت گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی، محمدهادی حاج‌محمد مدیرعامل مؤسسه جهاد توسعه ، در جلسه شورای معاونین وزارت جهادکشاورزی با ارائه گزارشی از روند اجرایی ساخت شهرهای مولد گفت: همکاری سازمان منابع طبیعی و امور اراضی برای اختصاص ۲۰۵۰ هکتار زمین در استان بوشهر برای پیشبرد کار بسیار موثر بود. وی گفت: تا پایان تابستان مرحله الگوی شهرمولد دلیران به بهره برداری می رسد. وی افزود: این روند رشد پس از دو سال تاخیر به دنبال اتخاذ وحدت رویه در تصمیم گیری و راهبرد یکپارچه برای تکمیل طرح سرعت گرفته است. حاج محمد ابراز امیدواری کرد تا سه شهر مولد کشاورزی تا پایان سال ۱۴۰۳به بهره‌برداری برسد. شهرهای مولد در سواحل بر پایه فرهنگ روستایی که زندگی و کار در کنار هم قرار می گیرند،نقش مهمی در اشتغال، تولید پایدار و تقویت معیشت خانوارها دارند.

اشتراک گذاری:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *