یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳
موسسه جهاد توسعه

یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳

یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳

آغاز عملیات اجرایی اولین شهر مولد کشاورزی کشور + تصاویر

همزمان با ۴۵ امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، عملیات اجرایی اولین شهر مولد کشاورزی کشور آغاز شد در شهر دلیران استان بوشهر آغاز شد. این شهر مولد کشاورزی که در جاده بوشهر-دلوار واقع شده است، در حوالی روستای گرگور قرار دارد و در زمینی به مساحت ۹۰۰ هکتار احداث می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه جهاد توسعه، همزمان با ۴۵ امین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی، عملیات اجرایی اولین شهر مولد کشاورزی کشور در استان بوشهر آغاز شد.

این شهر مولد کشاورزی که در جاده بوشهر-دلوار واقع شده است، در حوالی روستای گرگور قرار دارد و در زمینی به مساحت ۹۰۰ هکتار احداث می شود.

عملیات اجرایی این پروژه در ۱۸ بهمن ماه سال ۱۴۰۲ آغاز شد و در حال حاضر زیرسازی محیط فاز ۱ به پایان رسیده و تجهیز کارگاه‌ آن در حال انجام است.

این شهر مولد کشاورزی با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و پیشرفته در زمینه پرورش میگو، قادر است محصولات متنوعی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه کند.

این پروژه علاوه بر ایجاد اشتغال و درآمد برای مردم منطقه، می‌تواند نقش مهمی در توسعه کشاورزی پایدار، حفظ منابع طبیعی و محیط زیست و افزایش امنیت غذایی کشور داشته باشد.

photo9695980648
2 1
7 1
9
3 2
4
7 1
placeholder

اشتراک گذاری:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *